KNAUF

  Acıbadem Yör Palas Acıbadem Projemizde

  Knauf Insulation Mineral Plus IPB 037 mineral yün ara bölme yalıtım levhası kullanılarak, ara bölme duvarlarda yalıtım seviyesi büyük oranda artırılarak yüksek performanslı akustik, yangın ve ses yalıtımı sağlanmıştır.

  Knauf Insulation Mineral Plus IPB 037 Ara Bölme Yalıtım Levhası; Mineral Plus IPB 037, Knauf Insulation tarafından bölme duvar sistemlerinde kullanılmak üzere özel olarak formülize edilmiş ve geliştirilmiş yüksek performanslı mineral yün yalıtım levhasıdır.

  Ürün Özellikleri

  Düşük ısı iletim katsayısı, ısı iletimine karşı dirençlidir. λ = 0,037 W.m/K
  Mükemmel ses yalıtımı sağlar.
  Yangına karşı tepki sınıfı: A1’dir.
  Minimum tozuma yapar, kaşındırmaz.
  Esnektir, uygulaması kolaydır.

ÖZKÜTÜK MERMER

  Mahallede Saray zarafeti sunan Yör Palas projesinde, ihtişamın sembolü olan mermer; monoblok kaplamalar, led ışık kanallı mermer söveler ve büyük ebatlı yer döşemeleri ile kullanılacaktır.

  Apartman içi ve merdivenlerde kullanılacaktır

   

  Apartman içi ve merdivenlerde kullanılacaktır

   

  Mutfak tezgahlarında kullanılacaktır.

BRAAS

  Braas Çatı Sistemleri çatıyı sistem olarak ele alıp tam anlamıyla çözülmüş bir çatı ile sizleri buluşturuyor.
  Braas kiremitte 30 yıl suya ve dona karşı garanti.
  Isı köprüsü oluşumunu engelleyen sistem detayı
  NOVO Protector yüzey kaplaması
  Nefes alan çatı sistemi

BETOFIBER

  Yör Palas Projesinin prekast cephe sisteminde, GRC Prekast (elyaf katkılı beton) üretimi yapan Türkiye'nin ve Avrupa'nın en büyük onaylı üretici belgesine sahip fabrikası olan BETOFİBER firması tercih edilmiştir.

  GRC dış cephe duvar panelleri ve kaplamaları, mevcut cephe uygulamalarına ek olarak prekast kaplama veya duvar sistemi çözümleri ile estetik görünüm, ısı - ses izolasyonu ve deprem güvenliği sağlamaktadır.

  Prekast Cephe

  Prekast Isı Yalıtımlı Panel sistemleri, muadili panel sistemlerine göre, binaya % 50 oranında daha az yük getirir ve yoğuşmayı engellerken aynı zamanda her noktada eşit kalınlıkta tam kapsamlı izolasyon saglar.

  Prekast Beton

  İçerdiği yüksek yoğunluklu taş yünü ile istenilen yalıtımı sağlamaktadır. A1 yanmazlık sınıfına ile de her iklim koşulu için çok yüksek ısı yalıtımı sağlamaktadır. Prekast GRC iyi bir akustik performansa sahiptir ve yüksek ses izolasyonu sağlar.

  Prekast Nedir

  Prekast GRC malzeme, doğal beyaz rengi ile kullanılabileceği gibi istenilen renge de boyanabilir. Her şekilde kalıcı ve uzun ömürlü temiz bir yüzeye sahiptir. Ayrıca, alkali dayanımlı  elyaf ile üretilen GRC malzemesi asit ve alkaliye, biyolojik etkilere ve ultraviyole ışığa karşı dirençlidir.

JOTUN

  Yör Palas’ın dış cephe prekast yüzeylerinde Jotun’un 20 yıla kadar koruma sağlayan Jotashield Super Durable adlı ürünü tercih edilmiştir.

YTONG

  Yör Palas’ın Yüksek ısı yalıtımını YTONG sağlar Hacminin % 84’ü hava dolu gözeneklerden oluşan YTONG, beton ve diğer kagir duvar malzemelerinden daha hafif olduğu için ısı yalıtım özelliği de bu malzemelere göre daha iyidir. YTONG ile yapınız yazın serin, kışın sıcak olur.

  Hafiftir
  YTONG yapınızı hafifleterek deprem emniyetini artırır.

  Sağlamdır
  YTONG Yapı Malzeme ve Elemanları, inşaat teknolojisinin gerektirdiği çeşitli mukavemet sınıflarında üretilmektedir. YTONG ile yapılan döşeme, duvar ve çatılar sağlamlık ve statik özellikleri ile kusursuzdur.

  Yanmaz
  YTONG ürünleri, A1 sınıfı “hiç yanmaz” yapı malzemeleri grubundadır. Yapıda yangın emniyeti sağlar.

  Ses Yalıtımı Sağlar
  YTONG, DIN 4109’a göre tek katmanlı duvarlar için sağlanması gerekli ses yalıtım direnci değerlerini sağlayan bir yapı malzemesidir.

  Kolay İşlenir
  Ytong ahşap gibi kolayca işlenebilen bir malzemedir. Matkap ile delme, rendeleme, çivi çakıp vidalama, tesisat için kanallar açma işlemleri kolayca yapılabilir.

  Milimetrik Ölçülerdedir
  YTONG, üretimi sırasında özel makinelerde milimetrik hassasiyetle boyutlandırılır. Düzgün yüzeyli olması nedeniyle sıva yükünü ve maliyetini azaltır.

  Sağlıklı Mekanlar Yaratır
  YTONG üstün özellikleriyle yapıların konfor düzeyini artırır.

  Çevre Dostudur
  YTONG kuvarsit,çimento,kireç ve su gibi doğal hammaddelerden üretilir. YTONG Türkiye’nin çevre etiketine sahip ilk markası olup, ÇEVKO üyesidir.

REHAU

  GENEO  GENEO pencereler, kendiliğinden nemi dışarı atar ve günün her saatinde pencereler kapalı iken bile içeriye temiz, iyi ısıtılmış ve filtrelenmiş hava girişi sağlar. Bu aynı zamanda daha az enerji kaybı anlamına gelmektedir. GENEO ile gürültüyü dışarıda bırakırken sakinlik ve huzurun keyfini çıkarabilirsiniz.

  3 Contalı Sistem  Pencerenzi tamamamen çevreleyen 3-Contalı sistem en iyi yalıtım değerlerini mümkün kılar. Yüksek elastikiyete sahip, uzun süreli zorlanmalara dayanıklı conta malzemesi uzun ömürlülüğü garanti eder.

  İdeal Isı Yalıtımı

  GENEO, piyasada bulunan 86 mm yapı derinliğine sahip pencere profil sistemleri arasında enerjik olarak en iyisidir. GENEO'nun özelliği yüksek teknolojiye sahip RAU-FIPRO malzemesinde yatar. Bu, profili çok sağlamlaştıran elyaf bileşimli bir malzemedir. Stabilite için gerekli olan destek sacları uygulamaların %90'ında ortadan kalkar. Böylece, çeliğin sebep olduğu ısı köprüleri ortadan kalktığı için, GENEO ene iyi ısı yalıtım değerlerini hedefler. GENEO ile "enerji tasarruf düzenlemesinin (EnEV)" şart koyduğu koşullardan daha fazlası bile yerine getirilir.

Rehau GeneoRehau Geneo modeli detaylı bilgi için tıklayın... http://www.rehaupencere.com/pdf/RehauPencere_Geneo.pdf

SCHINDLER

  Sağlam performans

  İsviçre hassasiyet standartlarını karşılamak üzere tasarlanan Schindler 3300 güvenilir ,konforlu ve bir o kadar şıktır. 15 yolcuya kadar taşıyabilir, 1.0 m/s veya 1.6 m/s hızlarında 20 kata kadar hareket edebilir. Her gün endişesiz bir çalışmanın keyfini sürün.

FRANKE

  Mutfaklarda Franke paslanmaz çelik dekorlu evyeler tercih edilmiştir.

GEBERİT

  Gömme rezervuarlarında Geberit markası tercih edilmiştir.

  - Bidonu yekpare (tek parçadır) yani bir balonun şişirilmesi gibi bir mantıkla üretilir. Dolayısıyla en üst derecelendirme ve test kuruluşu olan TÜV' den sızdırmazlık test raporu alabilen tek markadır. Çünkü Geberit, düşük kalitedeki plastik olan Polipropilen ve PVC yerine en üst kaliteye sahip plastik olan Polietilen kullanır. Geberit' de atık su adaptör ve dirseği de polietilen, yekpare ve uzun ömürlüdür. Diğer markaların boruları parçalı yapıya sahip olduğu için bu noktalar su izolasyonunda zayıf noktalardır.

  - Avrupa’ da rezervuar üretimi için DIN 1409 normuna göre şamandıra 17 desibelin altında ses çıkarmalıdır. Geberit 3 bar standart basınç altında 12 desibel ses çıkarır. Buna dair TÜV test sertifikasına sahiptir.MITSUBISHI ELECTRIC

KIRIGAMINE VE KIRIGAMINE ZEN

Salonlarda Kirigamine, odalarda Kirigamine Zen Duvar Tipi Split Klima tercih edilmiştir.

KIRIGAMINE • Yüksek Enerji Verimi
 • 3D i-See Sensör
 • Plasma Quad Filtre Sistemi
 • Natural Flow Doğal Hava Akım
 • Optimum Hava Dağılımı İçin Çift Kanat Sistemi
 • Güçlü Isıtma Kapasitesi
 • Düşük Dış hava Sıcaklığında Isıtma
 • (-25°C’ye kadar)
 • Sessiz Çalışma
 • Yeniden Kullanılabilir Boru Teknolojisi
 • KIRIGAMINE ZEN • Şık Ve Sade Tasarımı İle Tüm Mekanlarla Mükemmel Uyum
 • Çalışma Esnasında da Üstün Tasarım Konsepti
 • Sessiz Çalıştırma
 • Nano Platinyum Filtre
 • Yüksek Enerji Verimi
 • Haftalık Programlanmaya İmkan Tanıyan Uzaktan Kumanda


 • Krigamine modeli detaylı bilgi için tıklayın... https://klima.mitsubishielectric.com.tr/mitsubishielectric/media/2014-urun-dosyalari/Urun-Brosurleri/MSZ-FH-Katalog.pdf

  Krigamine Zen modeli detaylı bilgi için tıklayın... https://klima.mitsubishielectric.com.tr/mitsubishielectric/media/2014-urun-dosyalari/Urun-Brosurleri/Kirigamine-Zen-Katalog.pdf

  HÜPPE

   Yay şeklinde kapı kulpu ve zarif köşe bağlantısıyla duşakabin ve duş teknelerimizde Hüppe markası tercih edilmiştir.

   *Basınca Dayanıklılık

   HÜPPE tekne ve küvetlerini en az

   10.000 defa 100kg ’lik basınç

   uygulayarak dayanıklılık testine tabi tutulur.

   *Darbeye Dayanıklılık

   HÜPPE, kabininin üzerine düşülmesi

   durumunda camın çerçeveden çıkma

   olasılığını Darbe Dayanım Testi ile kontrol eder.

   *Kabinler 45kg’lik kum torbalarıyla 45derecelik açıdan darbe basıncına maruz bırakılarak sağlamlıkları test edilir.

   *%100 Saf Akrilik

   Tekne ve Küvetlerde saf dökme akrilik.

   *Yüksek Temper Kalitesi

   Cam kırılması durumunda 5x5 cm

   Alandaki parçacık sayısı 4 ve 6 mm için

   HÜPPE standartlarına göre en az 80 adet olmalıdır.

   *Su Sızdırmaz Uzun Ömürlü Manyetik Fitiller

   Anti bakteriyel silikon ve manyetik filtrelerle kesin su sızdırmazlık.

   *Kolay Temizlik

   Sürgülü kapı panallerinin alt raydan kolayca temizlenmesini sağlayan Klips Sistemi

   *Uzun Ömürlü Kapı Mekanizması

   HÜPPE,menteşe ömrünü garanti etme adına kapıları aralıksız 30.000 defa açma/kapama testinden geçirir.

   A sınıfı enerji verimliliğine sahip pompa

   Daha yüksek pompa basma yüksekliği

   Yeni baca gazı geri akım güvenlik klapesi aksesuarı ile pozitif basınçlı baca sistemleri ile uyumlu

   Öne doğru tam açılabilir kapak sayesinde tüm komponentlere kolay ulaşım

   Yanyana montaj imkanı

   EMS Plus kumanda panelleri ile uyumlu

   İyileştirilmiş sifon yapı

  VİTRA

  V-care, Hijyen ve konforun buluştuğu nokta. VitrA çağın en konforlu kişisel temizlik sistemini sunuyor: Üstelik kanalsız Rim-ex teknolojisiyle hijyenik ve kolay temizleniyor. Ayarlanabilir su ve kapak sıcaklığı, farklı yıkama seçenekleri, özellikleriyle son derece konforlu bir VitrA yeniliği. Üstelik tüm bu özellikler sizin kişisel ihtiyaçlarınıza göre bir kumanda yardımı ile ayarlanabiliyor

     

  Türkiye’nin ilk ve en büyük seramik banyo ürünleri markası VitrA, yenilikçi ve fonksiyonel ürünleriyle; müşterilerinin severek kullanacağı, farklı tarzlarda seramik banyo koleksiyonları sunuyor. Son teknolojiyle üretilen lavabo, klozet ve bide modelleri, hijyenik ortamlar yaratıyor. Farklı zevklere ve küçükten büyüğe her türlü banyoya uygun alternatifler sunan seramik ürünler, banyolara şıklık ve konfor katıyor.

     

  ETHERAL; Kaymama özelliği ile tüm banyo zeminlerinde ve kısmi olarak duvarlarında 60x60 ebatlarında kullanılmıştır.

  CALACATTA; Gerçek mermer görünümü veren Honed Touch teknolojisine sahip olan ürün tüm mutfak ve koridor zeminlerinde 60x60 ebatlarında kullanılmıştır.

  ATTRACTION; Tamamen parlak yüzeye sahip olan ürün tüm banyo duvarlarında 60x60 ebatlarında kullanılmıştır.


  Tüm banyolarda Vitra aynalı dolap kullanılmıştır.

  V-Care Akıllı Klozet

  DURAVİT

   Ebeveyn banyolarında, ergonomik tutamakla tasarlanan Ketho serisi dolaplar ve suyun dolaba akmamasını sağlayan tasarımıyla Starck 3 serisi lavabolar tercih edilmiştir.

  HANSGROHE

   Daha fazla keyif daha fazla verim

   Ebeveyn banyolarındaki ankastre ürünlerde ve mutfak armatürlerinde
   Hansgrohe markası tercih edilmiştir

   Sprey türü ayarı

   Select tuşu ile konforlu sprey türü değişimi,

   Sprey türü

   RainAir (Hava ile zenginleştirilmiş yağmur spreyi), Rain, WhirlAir (masaj spreyi) maksimum akış miktarı (3 bar basınçta): 16 l/dk *Çelik Duş başlığı,3 fonksiyonlu el duşu, sifon kumandalı lavabo bataryası ve ankastre banyo bataryası…

  Hansgrohe Select El Duşu

  Hansgrohe Spiralli Evye Bataryası

  Hansgrohe Talis E Lavabo Bataryası

  Villeroy & Boch

  Genel Banyoların klozet, lavabo,lavabo bataryası ve ankastre setinde Villeroy&Boch markası tercih edilmiştir.

  -Asma klozet

  -İnce ve yavaş kapanır kapak

  -Kanalsız yıkamalı

  -Tezgah altı lavabo

  -Çelik Duş başlığı

  -3 fonksiyonlu el duşu

  -Sifon kumandalı lavabo bataryası

  -Ankastre banyo bataryası

  -Gaga

  BUDERUS

   Büyük alanlarda, yoğuşmalı cihazların sağladığı yüksek verimlilik avantajı ile Buderus Logamax plus GB162 Duvar Tipi Yoğuşmalı Kazan, kompakt yapısı ve gelişmiş teknolojisi ile100 kW'a kadar kapasite sağlar.

  • 69kW, 85kW ve 100kW olmak üzere 3 farklı kapasite
  • %110’a varan verim
  • 6 bar maksimum işletim basıncı
  • A sınıfı enerji verimliliğine sahip pompa
  • Daha yüksek pompa basma yüksekliği
  • Yeni baca gazı geri akım güvenlik klapesi aksesuarı ile pozitif basınçlı baca sistemleri ile uyumlu
  • Öne doğru tam açılabilir kapak sayesinde tüm komponentlere kolay ulaşım
  • Yanyana montaj imkanı
  • EMS Plus kumanda panelleri ile uyumlu
  • İyileştirilmiş sifon yapı

  SIEMENS

   Tüm ankastre ürünlerde mükemmel teknoloji ve üstün yenilikleri olan Siemens markası tercih edilmiştir

   Ankastre Fırın
   5 pişirme programı;Sıcak hava dolaşımlı ızgara,
   Sadece alt ısıtma,Alt/üst ısıtma,
   3D sıcak hava dolaşımı,Vario büyük alanlı ızgara
   Manuel hızlı ısıtma
   Elektronik saat
   Çocuk emniyet tuşu
   Katalitik NO_FEATURE
   Çıkarılabilir fırın kapısı
   Sıcaklık aralığı 50°C – 270°C
   İç hacim : 66 I
   İç aydınlatma
   Çıkarılabilir raf destekli fırın içi
   1 x Emaye tepsi,1 x Kombi tel ızgara Emniyet için kendi kendine kapanma 1 x Üniversal tava
   Toplam elektrik kullanım değ:3,6Kw
   Ürün boyutu (YxGxD):595mm x 595mm x 548mm
   Fişl7bi kablo(1,00 m)

   Cam seramik ocak 60 cm
   Tasarım
   Çerçevesiz tasarım
   Dekorsuz cam seramik
   Konfor
   4 yıldırım hızlı elektrikli ocak gözü
   17 güç kademes
   Dijital gösterge
   Güvenlik
   Her ocak gözü için 2’li atıl ısı göztergesi
   Çocuk emniyet tuşu
   Çalışma göstergesi
   Emniyet için kendi kendine kapanma
   MainSwitch:tek tuş ile cihazı açma ve durdurma
   Ölçüler
   Mimn.tezgah ölçüsü kalınlığı 20 mm

   Siemens-HF15G564-Paslanmaz Çelik Ankastre Mikrodalga   60cm tezgah üstü dolabına veya kolona monte edilebilir
   5 kademeli 800/600/360/180/90 W,
   800 W gücünde mikrodalga
   3 kademeli kuvars-ızgara 1000W
   Mikrodalga ve ızgara fonksiyonlarını ayrı ayrı
   veya birlikte kullanabilme özelliği
   Mekanik dakika sayacı(60dk.)
   İç aydınlatma
   25.5cm çapında döner cam tabak
   Çelik iç hacim: 20I

   Siemens-LB23364 Gümüş-inox Gömme aspiratör
   Hazır dolap,davlumbaz ve ada iççin
   Bulaşık makinesinde yıkanabilir çelik yağ filtresi
   2 normal ve 1 yoğun havalandırma kademesi
   Hava çıkışlı ve hava dolaşımlı kullanıma uygun
   Düğmeden kumanda
   Emiş gücü (EN 651 norm ölçümüne göre):max.170m3/h
   Yoğun250 m3/h
   120mm çapında baca borusu ile kullanıma uygundur
   Cihaz ölçüsü(YxGxD):235-235 x530x280 mm
   Cihaz ölçüsü(YxGxD):235-235 x530x280 mm (hava dolaşımlı/bacasız)
   EN 60704-2-13 normuna göre Max.ses basıncı:51dB(A)ses seviyesi :65dB(A) re1Pw
   2x30 Halojen Lamba
   Maksimum Normal Ses Yüksekliği:55 dB


   SN55D600TR JetMatic Bulaşık makinesi 60cm Yarı-Ankastre-piano black   Performans ve Tüketim Değerleri
  • Kapasite:12 kişilik
  • Enerji sınıfı:A+
  • Test referans programı:Eko 50 yıllık ortalama 280yıkamada 290kWh enerji tüketimi
  • Eko.50 programında:enerji tüketimi 1.02 kWh/li>
  • Off modunda enerji tüketimi :0.1W/0.1W
  • Eko 50 programında yıllık su tüketim değeri:3920litre(standart:280 yıkama.)Gerçek tüketim kullanıma bağlı olarak değişebilir.
  • Eko.50programında su tüketimi:14I
  • Kurutma performansı :A
  • Bu bilgiler Eko50 programı için geçerlidirı
  • Bu programda normal seviyede kirlenmiş bulaşıklar enerji ve su tüketimi açısından en verimli şekilde yıkanır.
  • Ses seviyesi 52dB(A)re 1Pw
  • Yarı ankastre
  • Yıkama Teknolojisi ve Sensörler
  • 4 Ayrı yıkama sıcaklık derecesi
  • jetMatic hidrolik sistem
  • dosageAssist
  • iQdrive BLDC Motor teknolojisi
  • Yük sensörü
  • Deterjan otomatiği(auto3in1)
  • Yenileme elektroniği
  • 3kademeli filtre sistemi

  HONEYWELL

   Honeywell Kat Isı İstasyonu; daire bazında sıcak su üretimi, ısıtma, gider paylaşımı ve balanslama görevlerini yerine getirmektedir.

   KALORİMETRE

   Bireysel faturalama imkanı sunarak dairenin ısıtma için harcadığı enerjiyi kaydeder, faturalandırma için merkeze iletir.

   TERMOSTATİK VANA

   Çift kontrol teknolojisi ile sıcaklık dalgalanmasını engeller.

   DİNAMİK BALANS VANASI

   Fark basınç kontrollü diyaframlı balans vanası ile dairenizi dinamik olarak balanslar, termostatik vanalar üzerinde oluşan gürültüyü engelleyerek ısıtma konforu sağlar.

   SU SAYACI

   Bireysel faturalama imkanı sunarak dairenin su harcamasını kaydeder, faturalandırma için merkeze iletir.

   TERMAL KARIŞIM VANASI

   Haşlanma tehlikesi olmadan sıcak su konforu yaşatır.

   EŞANJÖR

   Sıcak eşanjör fonksiyonu ile bekleme süresini ortadan kaldırır, sıcak suya anında ulaşılmasını sağlar.

  BTICINO

   Akıllı Ev Sistemi

   Mystro Touch panel ile tüm akıllı ev uygulamaları, görüntülü interkom uygulamaları, concierge ve güvenlik uygulamalarına erişebilmek mümkündür. Oluşturulacak network sistemi sayesinde, tüm cihazların durumları , servis/bakım ihtiyaçları, güncellenme ihtiyaçları uzaktan yönetilebilmektedir. Sürekli ve kesintisiz çalışabilen Legrand Akıllı Ev sistemi Yör Palas için özel olarak tasarlanan daire içi 10’’ Touch kumanda paneli ile kolayca kontrol edilebilir. Aydınlatma, iklimlendirme, perde/panjur, güvenlik üniteleri ister daire içinden istenirse de akıllı cep telefonlarından kontrol edilebilir.

   AYDINLATMA ve PANJUR KONTROLÜ

   Aydınlatma ve Panjur kontrolü, evinizdeyken duvardaki anahtardan ve girişteki kontrol panelinden kontrol edilebilir. Aynı zamanda akıllı cep telefonunuzdan veya ofisinizdeki bilgisayar üzerinden kolaylıkla yönetilebilir.

   ISITMA SİSTEMİ KONTROLÜ

   Merkezi ısıtma sisteminin yönetimi, evinizdeki konfor seviyesinin en üst düzeyde olduğu salonda bulunan termostat üzerinden yapılabilir. Akıllı cep telefonu veya ofisinizdeki bilgisayar üzerinden de sağlayabileceğiniz kontrol sayesinde de eve gelmeden önce sıcaklık değeri ayarlanabilir. Böylece sıcacık bir eve girebileceğiniz gibi kullanım olmayan zamanlarda da tasarruf sağlanabilir. .

   SOĞUTMA SİSTEMİ KONTROLÜ

   Klimaların kontrolü, bırakmış olduğunuz ısı değerinde akıllı cep telefonu veya ofisinizdeki bilgisayarınız üzerinden evinize gelmeden tek bir tuşla yapılabilir. Bu sayede sıcak yaz günlerinde evinize döndüğünüzde, istediğiniz serinlikte bir ortam sizi karşılayabilir.

   GÜVENLİK SİSTEMİ

   Hırsız

   Evinizin giriş kapısında kullanılan manyetik kontak ve hareket dedektörü ile alarmınızı kurma işlemi yaptığınızda, kötü niyetli kişilerin izinsiz girişlerine karşılık kullanılan otomasyon kontrol paneli alarm çalacağı gibi mobil uygulama üzerinden bilgilendirme yapacaktır.

   Su kaçağı

   Evinizde ıslak zeminlerde kullanılan su baskını dedektörleri ile cihazlardan alınan herhangi bir alarm durumunda, kullanılan otomasyon kontrol paneli alarm çalacağı gibi aynı zamanda mobil uygulama üzerinden bilgilendirme yapacak ve sistem kullanılan elektronik vanalar üzerinden eve gelen su girişini anında kapatacak bu sayede su baskınının evinize zarar vermesini engellemiş olacaktır.

   Duman ve ısı dedektörü

   Koridorda kullanılan duman dedektörü ve mutfakta kullanılan ısı dedektörü ile herhangi bir olumsuz duruma karşın kullanılan otomasyon kontrol paneli alarm çalıp, bulunduğu alanda uyarı vereceği gibi mobil uygulama üzerinden bilgilendirme yapacaktır.

   Genel elektrik kontrolü

   Evin kullanımda olmadığı durumlarda, çıkış senaryolarına bağlı veya ayrı olarak evin daima enerjili kalması gereken prizleri hariç (buzdolabı vb) tüm elektriği kapatılır. Siz evde değilken eviniz elektrik kontağı üzerinden yaşanabilecek herhangi bir olumsuzluğa karşı korunduğu gibi bekleme konumunda bulunan cihazlarınızın enerji sarfiyatı yapması engellenmiş olacaktır.

   KONFOR SENARYOLARI

   Kişileştirilmiş senaryolar ile eve giriş senaryosu, evden çıkış senaryosu, tatil senaryosu, uyku senaryosu, sinema senaryosu gibi dilediğiniz senaryoları kontrol paneli üzerinden, akıllı telefondan veya ofisinizdeki bilgisayarınızdan kontrol edip dilediğiniz konfor seviyesini tek tuşla gerçekleştirebilirsiniz

   KONTROL PANELİ ÖZELLİKLERİ

   Trafik durumunu görebilme

   Anlık olarak bulunduğunuz şehrin trafik durumunu, evden çıkmadan önce kontrol edip gideceğiniz güzergahı trafik yoğunluğuna göre belirleyip, gideceğiniz yere daha kısa sürede ulaşmanız sağlanabilmektedir.

   Hava durumu

   Evden çıkmadan havanın kaç derece olduğunu görerek kıyafet seçimini daha hızlı ve isabetli yapmanız sağlanmaktadır.

   Haberlerin takibi

   Ekran üzerinde kısa haber başlıklarını görebilmeniz mümkün olup anlık olarak ülkede neler olduğunu takip edebilirsiniz.

   Kameraların takibi

   Çevre kameralar, otopark kameraları, çocuk oyun alanı gibi sitede kullanılan IP kameraların ekran üzerinden takibini yapabilir, dışarıda neler olup bittiğini kontrol paneli üzerinden izleyebilirsiniz.

   Concierge

   Taksi çağırma, temizlik ve teknik servis gibi anlaşmalı kurum ve kuruluşlardan hizmet alınması, akıllı panel üzerinden tek tuş ile mail atarak hızlı bir şekilde sağlanabilir.

  Yale

  Çelik kapılarda Yale marka 5800 serisi gece görüşlü hareket sensörlü 4.3’’ LCD ekranlı dijital kapı Dürbünü kullanılacaktır. Video,fotoğraf,tarih ve saat ile kayıt yapan  Yale kapı dürbünü 4GB SD karta sahiptir.

  Motorlu Silindir ENTR akıllı kilitleme çözümü, kapı kilidinizi akıllı telefonunuzdan, tablet bilgisayarınızdan bluetooth ile kontrol etmenize olanak sağlar.Yale'nin yüksek güvenliğini bugünün ileri kilitleme teknolojisi ile birleştiren ENTR, evinize girişte sizlere güvenli ve konforlu bir kontrol imkanı sağlar. Zamanlanmış giriş yetkisi programlamak dahil kapınızı açmanın çok sayıda yolu vardır. ENTR evinize girişleri mobil uygulama, parmak izi, PIN kodu veya uzaktan kumanda ile kontrol etmenize,ihtiyacınıza en uygun olan çözümleri seçmenize olanak sağlar.

  Yale Akıllı Kapı Reklamı

  Yale Akilli Kapi ile ilgili Haber

  Şerifoğlu Parke

  • Salonda ve odalarda Şerifoğlu marka, E 89 model meşe, fırçalı mat cilalı
  • 1.4 cm yüksekliğinde 12.6 cm genişliğinde plank lamine parke kullanılacaktır.
  • Ürün yüzeyine uygulanan fırça darbeleri ile ahşabın gerçek dokusu hissedilebilecek, mat cila ile ahşabın doğallığı ön plana çıkacaktır.
  • Salonlarda balıksırtı, odalarda ise düz döşeme olarak uygulama yapılacaktır.

  Emsa Jeneratör

  Yör Palas projesinde, jeneratör markası olarak Emsa tercih edilmiştir.

  Teknolojiyi yakından takip eden bir firma olarak Turkcell ile ortak geliştirilen bir proje ile şimdi tüm Emsa ürünleri,  uzman teknisyenleri  tarafından 1 yıl boyunca “ücretsiz”  ve online olarak   uzaktan takip edilmekte, jeneratörlerin yaklaşan bakımları müşteriye haber verilmekte, oluşabilecek arızalar önceden tespit edilerek anında ev sakinleri bilgilendirilip müdahale edilmekte ve böylece müşteri  memnuniyetinin en üst seviyeye çıkartılması hedeflenmektedir. Talep edildiği takdirde bu hizmetten jeneratörün ömrü boyunca faydalanabilmektedir. Bu özelliğin yanı sıra diğer özellikleri şu şekildedir;

  -Motor olarak Standart teknolojilerin üstünde performans ve uzun ömürlülük sağlayan Alman Menşeili Deutz marka motor tercih edilmiştir. (175 KVA) Bu motor, Jeneratör motoru haricinde, kamyon, minibüs ve  otobüs gibi büyük taşıtlarda da kullanılmaktadır.

  -Kabinlerde, Galvaniz Saç kullanılmaktadır. Bu özelliği ile; Soğuk, Yağmur ve Rutubet gibi olumsuz hava şartlarında jeneratör kabinin de meydana gelebilecek olumsuzluklara karşı daha uzun ömür sağlanabilecektir.

  -Radyatör tipi, Tropikal radyatör olup 4 mevsim koşullarına tam anlamıyla uyum sağlamaktadır.

  -Garanti süresi, bakım anlaşması yapıldığı takdirde 3 yıldır. (Piyasa malı jeneratörlerde bu süre 2 yıldır.)

  -Yedek parça bulundurma süresi 10 yıldır.

  -Sektördeki Çin malı ve çoğu jeneratörlere göre daha sessiz çalışmaktadır (72 db) ,

  -Elektronik govarnör sayesinde yakıt sarfiyatı daha azdır.

  Emsa'nın Turkcell ile müşterilerine sunduğu teknoloji

  Emsa Tanıtım Filmi

  Somfy

  Panjur motorlarında Somfy marka tercih edilmiştir.

  Interezza

  İstanbul, Bodrum, Londra ve Amsterdam gibi dünya başkentlerinde nitelikli projelerin ahşap işlerinde tercih edilen Interezza, projemizin Mutfak, Banyo, Kapı, Portmanto ve Diğer Ahşap işlerinde çözüm ortağı olarak seçilmiştir.

  Premium sınıf nitelikli konut projelerine kalite, tasarım ve detayları ile değer katan marka, üst segment modelleri, aksesuarları ve detayları ile projemizde yer alacak.

  Interezza’nın butik üretim ve yerine göre tasarım yapma yeteneği sayesinde, Yör Palas projesi için, standart, alışılmış endüstriyel ürünler yerine, projenin ruhuna uygun detaylar üzerinde çalışıldı.

  Ahşap işlerinde kullanılan mekanizmalarda, kalitesi ve ergonomisi dünyaca kabul edilmiş markalar tercih edildi.

  Yüzeylerde ahşabın doğallığını hissetmenizi sağlayacak vernik, lake yüzeylerde ipeksi dokunuşu ön plana çıkaran, sararmaya ve çizilmeye dirençli boya malzemeleri tercih edildi.

  San Park

  Otoparkta "Çatı Dubleks" daireler için 2 araçlık San Park marka lift olacaktır.

  San Park Major Lift; -2 mt’den fazla kaldırma yüksekliği ile hem alt hem üst platformda, hem Sedan hem de Suv tipi yüksek araçlarla park imkanı sağlar.

  -Acil emniyet stop butonu ile donatılmış anahtar kumandalı bas-git çek-dur tarzı kontrol düzeneği,

  -Tam otomatik bir tuş ile kontrol sağlayan elektro manyetik mekanik konum kilidi,

  -Hortum patlama veya hidrolik sızıntıya karşı konum kilit düzeneği,

  -3000 kg kaldırma kapasitesi,

  -Ve araç algılama sensörü vardır.

  Yukarı Çık